Enter your keyword

Ste ready na BLACK FRIDAY?

Ste ready na BLACK FRIDAY?

Ste ready na BLACK FRIDAY?

Nenechajte si ujsť príležitosť ani vy a dajte ľuďom vedieť s akými výnimočnými zľavami ich viete potešiť počas najbližších dní. Black friday nenecháva ani našincov chladnými.

Black friday alebo Čierny piatok prišiel z Ameriky aj k nám na Slovensko. Je to deň nasledujúci po dni vďakyvzdania (Thanksgiving). V Amerike ho považujú za začiatok nákupnej sezóny na Vianoce.

Pritiahnite si viac zákazníkov do vašich prevádzok. Prostredníctvom Market Locator si viete jednoducho a rýchlo pripraviť kampaň, vďaka ktorej viete naplniť vaše prevádzky.

Cez Makret Locator viete spustiť efektívnu cielenú nie len sms (už aj mail a billboard) kampaň. Máte sortiment, ktorý chcete ponúknuť špecifickej cieľovej skupine? Využite naše dátové vrstvy na vytvorenie filtračných kritérií.

Kampaňový editor vás prevedie ľahkým nastavením kampane, len 6 krokov vás delí od spustenia:

1.) Čo – názov kampane, pre vaše prehľadné pohybovanie sa medzi kampaňami.

2.) Cieleniemožnosť zadávania filtračných kritérií.

3.) Kedy – zadanie dátumu a času, kedy chcete aby kampaň odišla.

4.) Správavytvorenie textácie s možnosťou vkladania URL linku cez skracovač, ktorý zabezpečí nie len šetrenie znakov, ale aj v reporte clicrate linku.

5.) Rozpočet – vytváranie budgetu na kampaň a možnosť zadania sumy na jednu sms pri biddingu.

6.) Potvrdenie – tu nájdete súhrn celej kampane a tlačidlo Spustiť, ktoré kampaň odošlete na schválenie k operátorom a následne po schválení bude automaticky kampaň odoslaná v čas, aký ste si nastavili.

 

 

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.