Enter your keyword

Slovenské skanzeny … alebo ako žili naši predkovia.

Slovenské skanzeny … alebo ako žili naši predkovia.

Slovenské skanzeny … alebo ako žili naši predkovia.

Leto sa pomaly končí ale ďalšie krásne obdobie začína. Pestrá a teplá jeseň priam láka na víkendové výlety po Slovensku. Skúsme objaviť známe i menej známe miesta, ktoré naša krajina ponúka.

Skanzeny | Marketlocator.skSlovensko ukrýva mnohé skvosty a zaujímavosti, ktoré sú nedocenené a návštevníci ich objavujú predovšetkým vďaka náhode alebo cielenému hľadaniu. Práve na podporu náhody a zviditeľnenie našich pokladov turistom, prináša Market Locator presne cielené SMS informácie. Zámerom projektu je podporovať zaujímavosti o Slovensku tým, že pomôže prilákať verejnosť, miestnych obyvateľov, či okoloidúcich turistov, aby spoznávali dobré myšlienky a poklady, ktoré jednotlivé regióny našej krajiny ponúkajú. Na podporu a vtiahnutie do projektu aj mladých ľudí vytvoril Market Locator značku DingoDot – vytrvalého psa dinga, ktorý sleduje, kde vyrástla nová turistická atrakcia, kde zrekonštruovali historickú pamiatku, vyňuchá aj skvelé tipy na rodinný výlet či iné zaujímavosti.

Pomáhame zvyšovať záujem a návštevnosť takých pokladov akými sú Slovenský pohyblivý betlehem v Rajeckej Lesnej, Prírodný park pri Váhu v Trenčíne, Slovenský Orloj v Starej Bystrici, viacero väčších aj menších slovenských hradov a zaujímavých expozícií a múzeí. Alebo sa môžeme ponoriť do minulosti a objavovať ako žili naši predkovia. Na Slovensku máme krásne skanzeny, ktoré návštevníkom odhaľujú krásny ale ťažký život našich otcov a matiek. Azda každý región má vlastný skanzen – Múzeum liptovskej dediny Pribilina alebo Vlkolinec, Múzeum oravskej dediny pri Zuberci, Múzeum kysuckej dediny pri Vychlovke, Považské múzeum v Čičmanoch a mnoho ďalších.

Skanzeny | Marketlocator.sk

Zaregistrujte sa aj vy na www.dingodot.sk a vyberte si čo vás zaujíma. Na váš mobil vám DingoDot pošle zadarmo SMS s aktuálnymi zaujímavosťami v lokalite, kde sa nadchádzate. Buďte v obraze a spoznávajte skvelé tipy na výlety.

Market Locator je inovatívny nástroj, ktorý prostredníctvom jednoduchého web rozhrania umožňuje zacieliť kampaň na pár klikov. Je službou podobnou Google AdWords, avšak vo fyzickom svete – v okolí akéhokoľvek zaujímavého miesta na Slovensku. „Rozhodli sme sa spolu s našimi klientmi podporiť dobré myšlienky tým, v čom sme dobrí – presným zacielením a oslovením verejnosti. Uvedomujeme si svoju úlohu aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti a budeme radi, ak sa objavia aj ďalšie projekty, ktoré pomôžu komunitnému rozvoju na Slovensku,“ doplnil Peter Fusek.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.