Enter your keyword

Show, párty, festival, koncert, zápas – prekvapenie pre účastníkov

Show, párty, festival, koncert, zápas – prekvapenie pre účastníkov

Show, párty, festival, koncert, zápas – prekvapenie pre účastníkov

Organizujete show, kultúrne či športové podujatie alebo vianočný večierok?

Show, párty, festival, koncert, zápas - prekvapenie pre účastníkov

Show, párty, festival, koncert, zápas – prekvapenie pre účastníkov

 

 

 

 

 

Máme pre Vás tipy ako na Vašu show, párty, festival, koncert, zápas či iný event dostať tých správnych ľudí a ponúknuť im netradičný zážitok pomocou Market Locator.
Zabezpečte svoje pocity pri organizovaní Vašej udalosti podloženými dátami o správaní viac ako 1,7 milióna Slovákov. Využite túto databázu na oslovenia ďalších ľudí, ktorí o Vašom evente zatiaľ nevedia, no radi by prišli. 🙂

Výber vhodného miesta na mape

Mapové analýzy a populačná analytika v Market Locator Vám na mape ukážu kde sa cez deň, v noci, víkend alebo včera najviac vyskytuje Vaše želané publikum, a tak si viete zvoliť optimálne miesto konania. Pomocou viacerých Filtračný kritérií v Dátových vrstvách viete vybrať presne ľudí  podľa ich charakteristík ako vek, pohlavie či cestovateľské návyky. Pomôcť môžu aj údaje o bonite, využívaní technológií a zistiť tak presný počet takýchto ľudí na ulici, meste, či v spádovej oblasti regiónu.

Výber vhodného miesta eventu na mape

Výber vhodného miesta eventu na mape

Pozvanie správnych účastníkov

Ak už na mape vidíte svoju želanú cieľovú skupinku ľudí, stačí ich na pár klikov pozvať aby prišli tak že si vyskladáte kampaň Multikriteriálna kampaň a pozvete ich SMSkou:

  • dostatočne vopred napríklad hromadne v piatok keď idú z práce,
  • alebo individuálne pri prejazde okolo miest kde sa títo ľudia zdržujú,
  • prípadne last-minute v deň konania pri výskyte blízkosti miesta konania.

 

Oživenie programu, prekvapenie na mieste

SMS

Uvítacia SMS v lokalite konania v momente príchodu

Uvítacia SMS správa v momente príchodu na miesto konania milo prekvapí každého návštevníka. Je len na Vás, či správa pípne vo vrecku len pozvaným hosťom z Vlastné zoznamy čísiel, alebo jednoducho všetkým čo vkročia do okolia podujatia. Osloviť môžete aj výhradne svojich VIP hostí. Touto formou možno jednoducho posielať základné inštrukcie, navigáciu, program či dôležité kontakty. Môžete odoslať aj informácie s odkazom na URL stránku podujatia alebo PDF súbor s mapkou na stiahnutie.

Táto tzv. geolokačná SMS výborne poslúži pri organizovaní tomboly, súťaží či iných hier na Vašom evente, pretože každému účastníkovi môžete posielať rovnaké pomôcky pri riešení spoločnej úlohy.

Alebo si môžete zvoliť si môže aj indivuálne Unikátne kódy či zabezpečíte žetóny, kupóny do tomboly či iného zlosovania, a zábava sa môže začať:)

Letné hudobné festivaly využili Market Locator na prieskum spokojnosti účastníkov priamo na mieste konania. Dosahovali takto rekordnú vyplniteľnosť krátkeho dotazníka, na ktorý smeroval link v SMS, a to až do výšky 35%. Čiže viac ako tretina oslovených ľudí na mieste konania SMS správ dokončila pár otázkový mobilný prieskum spokojnosti.

Market Locator tak môže pomôcť nielen pred show či podujatím a počas neho, ale aj po ňom, kedy vie vyzbierať spätnú väzbu, poskytnúť dáta koľko ľudí a s akým profilom sa v okolí vyskytovalo.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.