Enter your keyword

Orange spúšťa Market Locator, službu umožňujúcu vysoko adresnú mobilnú reklamu

Orange spúšťa Market Locator, službu umožňujúcu vysoko adresnú mobilnú reklamu

Orange spúšťa Market Locator, službu umožňujúcu vysoko adresnú mobilnú reklamu

Bratislava 4. október 2016 – Orange obohatil ponuku svojich služieb o Market Locator. Služba užívateľovi umožňuje osloviť potenciálnych zákazníkov cielenou mobilnou reklamou.

Market Locator prináša možnosť realizovať vlastné kampane prostredníctvom cielených SMS správ. Potenciál cielenej reklamy, doposiaľ dostupný prevažne veľkým korporáciám, je s touto inovatívnou službou dostupný aj drobným podnikateľom a živnostníkom. Vďaka nastaveniu požadovaných kritérií ako je demografia či lokalizačné parametre môže firma reklamou veľmi presne osloviť svoju cieľovú skupinu v správnom čase a na správnom mieste a kontaktovať tak zákazníka, pre ktorého je produkt skutočne relevantný.

Okrem cielených SMS poskytuje Market Locator aj možnosť pracovať s údajmi o pohybe cieľovej skupiny a tieto informácie tak môže podnikateľ či firma vhodne využiť napríklad pri zakladaní novej kamennej predajne či pobočky. Market Locator ideálne spája cielený marketing a populačnú analytiku.

Inovatívny spôsob reklamy

Touto výnimočnou službou Orange umožňuje inovatívnym spôsobom aj drobným podnikateľom a živnostníkom využívať  potenciál cielenej reklamy, doposiaľ dostupný prevažne najväčším korporáciám. Domácnosti ako prijímatelia takto citlivo a presne zameranej reklamy sa môžu tešiť na atraktívne ponuky a zľavy priamo od lokálnych firiem z okolia, ktoré reálne budú môcť využiť a podporiť tak svoj región, kde žijú či pracujú.

Zákazník môže vyskúšať službu bezplatne a teraz navyše aj so štartovacím kreditom 10 eur. Jedna SMS správa zákazníka stojí už od 10 centov.
Viac info tu.

Riešenie Market Locator priniesla Market Locator SK s.r.o. v spolupráci s Slovak Telekom a.s.Orange Slovensko, a.s. a  Adastra Partnering s.r.o.. Služba zaručuje maximálnu anonymitu koncového spotrebiteľa tým, že prezentuje výhradne štatistické údaje napočítané zo zvyškových telekomunikačných dát. Marketingové oslovenia sa doručujú výhradne osobám, ktoré vyjadrili explicitný súhlas s prijímaním oslovení treťou stranou prostredníctvom Slovak Telekom a ďalších telekomunikačných operátorov , pričom aj pri týchto osobách je dodržiavaná anonymita koncových zákazníkov spoločnosti a nijako nie je narušované ich právo na súkromie. Viac informácií o službe sa dozviete na www.marketlocator.sk

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.