Enter your keyword

Nový Market Locator už čoskoro

Nový Market Locator už čoskoro

Nový ucelený vzhľad

Milí priatelia, v našom biznise sa zmeny uskutočňujú na dennej báze a sme radi, že aj Market Locator sa neustále vyvíja k spokojnosti našich spoločných zákazníkov. Prispôsobili sme našu identitu najnovším dizajnovým trendom a ucelili sme vizuálny štýl. Nová stránka marketlocator.sk bude dostupná od 2.2.2018

Lepší user experience

Tieto vizuálne zmeny sa spolu s neutrálnymi farbami objavia aj v aplikácii za účelom jej zatraktívnenia a zjednodušenia. Chceme stáť k našim zákazníkom čo najbližšie a aj na základe vašich podnetov zdokonaľovať užívateľský zážitok. O ďaľších zmenách vás budeme informovať už čoskoro.

Rozšírenie na český trh

Od 5.2.2018 bude Market Locator dostupný aj v Českej republike v spolupráci s najvýznamnejšími operátormi na trhu – O2 a následne s krátkym odstupom T-Mobile. Naši zákazníci budu tak môcť osloviť ľudí v už 2 krajinách.

Dočasná nedostupnosť služby

Koli pripravovaným zmenám bude služba Market Locator nedostupná od piatka 2.2.2018 do pondelka 5.2.2018. Prosím zadajte svoje kampane najneskôr do piatka 10:00. Ďakujeme za pochopenie a teší nás, že vám prinášame nové atraktívnejšie a moderné riešenie.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts