Enter your keyword

Nový komunikačný kanál v Market Locator – Email + 20% ZĽAVA

Nový komunikačný kanál v Market Locator – Email + 20% ZĽAVA

Nový komunikačný kanál v Market Locator – Email + 20% ZĽAVA

 


ImageUž aj Orange spúšťa Market Locator, službu umožňujúcu vysoko adresnú mobilnú reklamuImage

Orange Slovensko obohatil ponuku svojich služieb o Market Locator. Služba užívateľovi umožňuje osloviť potenciálnych zákazníkov cielenou reklamou. Touto výnimočnou službou umožňuje inovatívnym spôsobom aj drobným podnikateľom a živnostníkom využívať potenciál cielenej reklamy, doposiaľ dostupný prevažne najväčším korporáciám. Domácnosti ako prijímatelia takto citlivo a presne zameranej reklamy sa môžu tešiť na atraktívne ponuky a zľavy priamo od lokálnych firiem z okolia, ktoré reálne budú môcť využiť a podporiť tak svoj región, kde žijú či pracujú.

Pre viac informácií kliknite na tento link alebo na button nižšie.Nový komunikačný kanál v Market Locator – Email

Image

Nový komunikačny kanál – možnosť zasielať cielené emaily obdobným spôsobom ako SMS

Po novom sme rozšírili aj ponuku komunikačných kanálov. K SMS pribudol aj email ako aj možnosť vyklikať rýchlo a jednoducho objednávku a výlep konkrétnych billboardov. A to rovnakým spôsobom ako sú naší zákazníci zvyknutí vytvárať SMS kampane.

20% ZĽAVA pre zákazníkov na podporu marketingu

Image

čaká nás 15. ročník obľúbeného eventu Marketing that SELLS 2016! Už 18. októbra sa v Bratislave stretne špička odborníkov a MARKET LOCATOR tam samozrejme nesmieme chýbať, stali sme sa GENERÁLNYM partnerom konferencie.

Ako naši priaznivci a klienti máte možnosť získať

vstupenku s jedinečnou zľavou 20%.

Pre uplatnenie zľavy z pravé aktuálneho registračného poplatku je potrebne sa zaregistrovať na nasledovnom linku: www.marketingthatsells2016.eu/prihlaska a do poznámky uviesť 20% zľava MARKET LOCATOR. Aj tentokrát sú v spolupráci s profesionálmi pre Vás pripravene jedinečne témy, ktoré budú prebiehať v 4 tematických blokoch, v 3 konferenčných sálach. Tento skvelý program plný odborníkov obohatí aj CEO Adastra Partnering s.r.o., SK Martin Záhumenský, inšpiratívnymi informáciami na tému „Vyklikaj si reklamu – SMS, email, billboard, digital OOH“.Bližšie informácie o programe ako i o prihlásených účastníkoch nájdete na: www.marketingthatsells2016.eu

Veríme, že tato výhoda pre našich klientov,

Vás potešila a stretneme sa na Marketing that SELLS.

Pekný deň Vám prajeme,

Váš Market Locator

ImageAk si neželáte dostávať ďalšie informácie o našich špeciálnych ponukách, možete sa odhlásiť tu. Ak potrebujete akúkoľvek pomoc spojenú s našimi službami, alebo produktmi, neváhajte kontaktovať náš obchodný tím, ktorý Vám s ochotou pomôže. 

Tento email bol odoslaný spoločnosťou: Market Locator SK, s.r.o. 29. Augusta 36/A,

811 09 Bratislava I, Slovenska republika, EUROPE, IČO 36 711 781

www.marketlocator.sk


Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.