Enter your keyword

Market Locator medzi TOP APLIKÁCIAMI od Jána Gorduliča

Market Locator medzi TOP APLIKÁCIAMI od Jána Gorduliča

Market Locator medzi TOP APLIKÁCIAMI od Jána Gorduliča

Naša mobilná verzia aplikácie Market Locator sa prebojovala až do relácie TOP APLIKÁCIE, ktorú moderuje známy Ján Gordulič.

Ako rýchlo a jednoducho osloviť potenciálnych zákazníkov, bol v relácii TOP APLIKÁCIE ozrejmiť COO spoločnosti Instarea, Peter Fusek. V krátkom dvojminútovom shote rubriky MADE IN SLOVAKIA vysvetľuje, ako jednoducho môže Market Locator pomôcť vášmu biznisu – či už akútnym oslovením zákazníkov pri prázdnej prevádzke, alebo napríklad pravidelnou reklamnou SMS v prípade, ak sa človek priblíži do vášho okolia. A to všetko aj cez smartfón.

Market Locator spája dáta troch veľkých slovenských operátorov a poskytuje možnosť malým a stredným podnikom využiť ich vo svoj prospech. Aplikácia je kompletne vyvíjaná na Slovensku a pomaly, ale isto mieri do sveta. 🙂 Viac sa o nej dozviete v priloženom videu.

 

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.