Enter your keyword

Inšpirácie na letné výlety …alebo keď nevieme kam sa pozrieť

Inšpirácie na letné výlety …alebo keď nevieme kam sa pozrieť

Inšpirácie na letné výlety …alebo keď nevieme kam sa pozrieť

Leto je v plnom prúde a veľa z nás si užíva dovolenku na Slovensku objavovaním známych i menej známych miest, ktoré naša krajina ponúka. A práve tie menej známe lokality nám „neudrú do očí“ a ostávajú nepoznané.

Slovensko ukrýva mnohé skvosty a zaujímavosti, ktoré sú nedocenené a návštevníci ich objavujú predovšetkým vďaka náhode alebo cielenému hľadaniu. Práve na podporu náhody a zviditeľnenie našich pokladov turistom, prináša Market Locator presne cielené SMS informácie. Zámerom projektu je podporovať zaujímavosti o Slovensku tým, že pomôže prilákať verejnosť, miestnych obyvateľov, či okoloidúcich turistov, aby spoznávali dobré myšlienky a poklady, ktoré jednotlivé regióny našej krajiny ponúkajú. Na podporu a vtiahnutie do projektu aj mladých ľudí vytvoril Market Locator značku DingoDot – vytrvalého psa dinga, ktorý sleduje, kde vyrástla nová turistická atrakcia, kde zrekonštruovali historickú pamiatku, vyňuchá aj skvelé tipy na rodinný výlet či iné zaujímavosti.

Pomáhame zvyšovať záujem a návštevnosť takých pokladov akými sú Slovenský pohyblivý betlehem v Rajeckej Lesnej, Prírodný park pri Váhu v Trenčíne, Slovenský Orloj v Starej Bystrici, viacero väčších aj menších slovenských hradov a zaujímavých expozícií a múzeí. K letu patrí aj turistika a objavovanie turistických rozhľadní alebo podzemných krás Slovenska. Okoloidúci dovolenkári dostali pozvánku do Ochtínskej aragonitovej jaskyne či Krásnohorskej jaskyne alebo unikátnej úvraťovej železnice vo Vychylovke.

DingoDot | Marketlocator.sk

Obrázok znázorňuje SMS správu s pozvánkou a nasmerovaním na podrobné informácie aj presnú polohu konkrétnej zaujímavosti.

Zaregistrujte sa aj vy na www.dingodot.sk a vyberte si čo vás zaujíma. Na váš mobil vám DingoDot pošle zadarmo SMS s aktuálnymi zaujímavosťami v lokalite, kde sa nadchádzate. Buďte v obraze a spoznávajte skvelé tipy na výlety.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.