Enter your keyword

Inšpirácie na adventné výlety … alebo keď nevieme kam sa pozrieť

Inšpirácie na adventné výlety … alebo keď nevieme kam sa pozrieť

Inšpirácie na adventné výlety … alebo keď nevieme kam sa pozrieť

Zima sa už prihlásila v plnej kráse a zasnežila celé Slovensko. Očarujúci čas Adventu môžeme stráviť aj inak ako naháňaním sa za nákupmi. Mnohí z nás toto obdobie využívajú na prechádzky a objavovanie známych i menej známych miest, ktoré zima a naša krajina ponúka. A práve tie menej známe lokality nám „neudrú do očí“ a ostávajú nepoznané.

Vianoce | Marketlocator.skSlovensko ukrýva mnohé skvosty, ktoré sú nedocenené a návštevníci ich objavujú predovšetkým vďaka náhode alebo cielenému hľadaniu. Práve napodporu náhody a zviditeľnenie našich pokladov turistom, prináša Market Locator presne cielené SMS informácie. Zámerom projektu je podporovať zaujímavosti o Slovensku tým, že pomôže prilákať verejnosť, miestnych obyvateľov, či okoloidúcich turistov, aby spoznávali dobré myšlienky a poklady, ktoré jednotlivé regióny našej krajiny ponúkajú. Na podporu a vtiahnutie do projektu aj mladých ľudí vytvoril Market Locator značku DingoDot – vytrvalého psa dinga, ktorý sleduje, kde vyrástla nová turistická atrakcia, kde zrekonštruovali historickú pamiatku, vyňuchá aj skvelé tipy na rodinný výlet či iné zaujímavosti.

Pomáhame zvyšovať záujem a návštevnosť takých pokladov akými sú Slovenský pohyblivý betlehem v Rajeckej Lesnej, Slovenský Orloj v Starej Bystrici, viacero zabudnutých hradov, expozícií a múzeí. K adventnému obdobiu patrí aj objavovanie čara Vianoc, ktoré môžeme nájsť či už v zasnežených Tatrách, v ľadovom chráme na Hrebienku, vianočných trhoch v Štrbe alebo veselici v Hlohovci. Všade zažijeme nevšednú atmosféru plnú piesní, tradícií, svetiel a môžeme sa naladiť na pokojné očakávanie najkrajších sviatkov roka.

Vianoce | Marketlocator.sk

Obrázok znázorňuje SMS správu s pozvánkou a nasmerovaním na podrobné informácie aj presnú polohu konkrétnej zaujímavosti.

Zaregistrujte sa aj vy na www.dingodot.sk a vyberte si čo vás zaujíma. Na váš mobil vám DingoDot pošle zadarmo SMS s aktuálnymi zaujímavosťami v lokalite, kde sa nadchádzate. Buďte v obraze a spoznávajte skvelé tipy na výlety.

Market Locator je inovatívny nástroj, ktorý prostredníctvom jednoduchého web rozhrania umožňuje zacieliť kampaň na pár klikov. Je službou podobnou Google AdWords, avšak vo fyzickom svete – v okolí akéhokoľvek zaujímavého miesta na Slovensku. „Rozhodli sme sa spolu s našimi klientmi podporiť dobré myšlienky tým, v čom sme dobrí – presným zacielením a oslovením verejnosti. Uvedomujeme si svoju úlohu aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti a budeme radi, ak sa objavia aj ďalšie projekty, ktoré pomôžu komunitnému rozvoju na Slovensku,“ doplnil Peter Fusek.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.